fbpx

Дзідзьо пообіцяв маленькій співачці з Івано-Франківська купити песика

Культура 08:23, 10.05, 2016

У суботу, 7 травня, маленька співачка з Івано-Франківська Катя Федорченко виступила в прямому ефірі шоу "Україна має талант”.

Катруся виконала пісню Червоної Шапочки. Глядачі були в захваті, але далі в шоу Катруся не пройшла. Дівчинка не засмутилася, оскільки робота над номером та репетиції дуже втомили її. Крім того, Дзідзьо після виступу Катрусі пообіцяв здійснити її мрію – купити песика.

Катруся Федорченко – жвава, говірка і творча дівчинка. Навчається в 4-В класі "Промінчик католицької школи святого Василія Великого. У неї багато захоплень – любить співати, малювати, ліпити з глини, виготовляти квіти та різноманітні прикраси з бісеру і просто фантазувати. Катруся ще не визначилася, ким би вона хотіла бути в дорослому житті. Вона постійно співає вдома, рік назад почала займатися улюбленим заняттям з вчителькою вокалу Іриною Сахарієвою в Школі розвитку сучасних мистецтв "Star Team". А віднедавна бере уроки гри на фортепіано.

Дівчинка любить природу – рослин і тварин, тому недавно на день народження рідні здійснили її давнє бажання – подарували мікроскоп для майбутніх досліджень та живі кактуси. Катруся хотіла б мати свою власну маленьку грядку з квітами та хатку на дереві, а також дар літати та спілкуватися із різними тваринами та рослинами. А ще вона мріє про телескоп, щоб вивчати зоряне небо. Одне з її найулюбленіших занять – малювання. Дівчинка вигадує різних веселих персонажів, зображує їх на папері кульковою ручкою і розмальовує. Їй би хотілося навчитися створювати мультики на комп’ютері. Катруся дуже любить своїх сестричок Аню і Кароліну, з молодшою сестричкою вони залюбки дивляться різноманітні мультики та граються в школу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: