fbpx

Екскурсію заповідниками Прикарпаття провели у читальній залі Центральної бібліотеки Івано-Франківська

Суспільство 15:57, 11.01, 2016

11 січня відзначають Міжнародний день заповідників та національних парків. Віртуальну екскурсію "У тіні віковічних лип: заповідні місця Прикарпаття" провели у читальній залі Центральної бібліотеки Івано-Франківська до цього дня.

Працівники читальної зали підготували трихвилинну презентацію, яка розповідає відвідувачам про Природний заповідник "Ґорґани", Карпатський національний природний парк, Національні природні парки "Гуцульщина", "Буковинський" та "Поляницький", а також про "Сколівські Бескиди" та "Синевир". 

"Прикарпаття може пишатися своїми національними парками. Вони всі різні, унікальні. Природне багатство – саме українська властивість, а з налагодженою туристичною системою у цих заповідних зонах більше людей мають знати про такі місця і відвідувати їх", – зауважила бібліотекарка й розробниця екскурсії Майя Шегда.

Не лише нагадати про заповідні зони, а й застерегти їх відвідувачів від знищення довкілля мали на меті автори ролика. Коли створювалися та як функціонують зараз один із найбільших парків в Україні "Карпатський" та відносно новий "Синевир", як зберігають природу заповідників, йдеться у відео.

Для його розробників важливо, щоби про природні надбання Прикарпаття знали не тільки мешканці регіону, а й люди за кордоном, тому відеоролик уже можна подивитися в інтернеті. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: