fbpx

Екс-посадовці Прикарпаття порушують антикорупційне законодавство

Суспільство 15:40, 14.01, 2016

Правоохоронні органи області виявляють непоодинокі факти вчинення колишніми посадовцями органів місцевого самоврядування адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією.

Так, з початку року правоохоронними органами області скеровано до суду сім протоколів про вчинення правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Йдеться про те, що екс-посадовці, всупереч вимогам антикорупційного законодавства, своєчасно не подали  декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру.
За такі правопорушення встановлено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Слід зазначити, що за умисне неподання та подання завідомо недостовірних відомостей  в декларації передбачено кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: