fbpx

"Енергетики" без відома мешканців замінили лічильники на Курінного Чорноти, – "Народний контроль"

Політика 14:43, 12.10, 2015

До "Народного контролю" звернулися мешканці вулиці Курінного Чорноти в Івано-Франківську, які розповіли: у будинку без жодних попереджень замінили електролічильники. Окрім того, мешканці отримали повідомлення із неточною інформацією про спожиту електроенергію.

"Члени комісії "Експрес-комфорт" склали акт про порушення щодо факту заміни лічильника без повідомлення, без узгодження з жильцями будинку і обслуговуючою організацією", – розповіла представник ЖЕО "Експрес-комфорт" Ірина Кавацюк.

Натомість енергетики переконують, що не зобов’язані узгоджувати з мешканцями свої дії. Та в подальшому обіцяють попереджати людей про ті чи інші кроки.

"Ми працюємо, щоб люди не лише мали якісну електричну енергію, але й отримували від нас якісні послуги. Тому будемо прислухатися до всіх пропозицій мешканців", – пообіцяв представник ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Віктор Гораль.

Юристи ж запевняють: мешканці мають право вимагати перерахунку електроенергії.

"Якщо показники лічильника були завищені чи зафіксовані неправильно, мешканці можуть вимагати перерахунку", – пояснює правозахисник Української Гельсінської спілки з прав людини Юрій Вацик.

"У разі проблем із показниками лічильників чи їх опломбуванням просимо звертатися до "Народного контролю". Ми надамо юридичну допомогу", – додав активіст "Громадського руху "Народний контроль" в Івано-Франківську Дмитро Маліщук.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: