fbpx

Енергетики повідомили, в яких населених пунктах немає світла

Суспільство 12:15, 13.10, 2015

Уже другу добу вітри та дощ зі снігом спричиняють перебої з електропостачанням на Прикарпатті.

Найскладнішою є ситуація на Косівщині, там повністю без світла 15 населених пунктів, частково – 21. Головна причина вимкнень – падіння гілок дерев на лінії електропередач та пориви ліній, пише КУРС з посиланням на прес-службу ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

"Гілля дерев з листям намокає від снігу і дощу і падає на лінії, обриваючи їх та спричиняючи вимкнення, – зазначає заступник технічного директора ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олег Тарантюк. – Найбільше часу займає не сам ремонт, а пошук пошкодження – нашим фахівцям доводиться здійснювати обхід ліній, найважче це в гірській місцевості, де до лінії фізично важко добратися. Ми задіяли весь виробничний персонал, залучаємо додаткових фахівців з інших напрямків". 

В обленерго розповідають, що велика кількість аварій спричинила шквал дзвінків до кол-центру компанії, лінії перевантажені. 

"Сьогодні від ранку у нас 70 людей в черзі, працює максимальна можлива кількість диспетчерів, але цього не достатньо,  додає Олег Богданович.  Ми просимо споживачів з розумінням ставитися до такої ситуації, адже така кількість вимкнень є рекордною, такої складної ситуації ми не мали давно". 

Зазначимо, що станом на 10.00 по області повністю без світла 26 сіл. Це: Шепіт, Брустори, Річка, Снідавка, Бабин, Город, Трач, Лючки, Баня Березів, Великий Березів, Середній Березів, Нижній Березів, Люча, Микитинці, Малий Рожен – у Косівському районі, Голошино, Бистрець, Дземброня, Зелене, Шибене – у Верховинському районі, Трійця – у Снятинському районі, Білі Ослави, Чорні Ослави, Чорний Потік – у Яремчанській зоні, Гросманівка та Майданник – у Коломийському районі.

Частково без електропостачання 42 населені пункти. Це: Шешори, Текуча, Акрешора, Космач, Річка, Яворів, Соколівка, Великий Рожен, Косів, Смодне, Кути, Хімчин, Рожнів, Текуча, Яблунів, Стовпчатів – на Косівщині, Буковець, Білоберізка, Криворівня – на Верховинщині, Гошів і Витвиця – у Долинському районі, Парище та Саджавка – у Надвірнянському районі, Старуня, Росільна, Грабовець, Глибівка, Підгір'я – у Богородчаському районі, Заболотів, Тростянець, Запруття, Залуччя Долішнє – на Снятинщині, Делятин та Яремче – на Яремчанщині, Бережниця – у Калуському районі, Дебеславці – на Коломийщині, та частково Івано-Франківськ. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: