fbpx

Енергетики просять нового мера передбачити у генплані Франківська нові трансформаторні підстанції

Суспільство 15:28, 15.12, 2015

Сьогодні у ПАТ "Прикарпаттяобленерго" відбулася зустріч керівництва компанії з міським головою Русланом Марцінківим, де було обговорено вдосконалення співпраці між енергетичною компанією, виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківською міською радою.

Голова Правління підприємства Олександр Бубен ознайомив міського голову з пріоритетними напрямками діяльності компанії і детально зупинився на проблемних питаннях енергопостачання міста, де є потреба у спільному їх вирішенні. Зокрема, енергетики просили міського голову повернутися до розпочатого минулого року діалогу між надавачами житлово-комунальних послуг щодо організації єдиного спільного Центру з надання комунальних послуг, що дало б можливість створити зручні і доступні умови мешканцям міста для вирішення питань, пов’язаних з постачанням води, газу, тепла і електроенергії.
Просили енергетики нового міського голову вивчити питання енергозабезпечення будинків на вулиці Покутській, що колись належали Локомотиворемонтному заводу, гуртожитків на вулиці Коновальця, Мазепи, Сорохтея, Довженка, Галицькій, Пасічній, які знаходяться на балансі КП "Дирекція замовника", щоб спільно розробити проект для здійснення реконструкції внутрішніх мереж, визначити кошторисну вартість та передбачити механізм фінансування майбутніх робіт. Окрім цього, енергетики запропонували Руслану Марцінківу актуалізувати Меморандум, підписаний між компанією і міською владою в 2013 році, щодо поетапної заміни проблемних мереж КЕЧівських будинків. Зокрема, енергетики тоді взяли на себе зобов’язання оновити зовнішні мережі, а місто мало долучитися до приведення до ладу внутрішніх мереж. Роботи у цьому питанні були розпочаті, у деяких будинках навіть завершені, однак, через призупинення фінансування проекту і взятих на себе зобов'язань з боку міської влади, завершити передбачені у Меморандумі роботи у повному обсязі так і не вдалося.
Ще одне проблемне питання, яке потребує розуміння для оперативного вирішення, – забезпечення якісною електроенергією центру міста. Оскільки центр міста розбудовується, відповідно, збільшується потужність, тому, на думку енергетиків, без встановлення у центральній частині міста хоча б трьох трансформатоних підстанцій якість електропостачання з кожним роком у цій частині міста буде погіршуватися. Зважаючи на цю проблему, енергетики звернули увагу міського голови на те, що розвиток міста повинен відбуватися відповідно до Генплану, у якому необхідно передбачити місця під електромережі, а також намагатися покращувати стандарти будівництва в місті, що дасть змогу підвищувати вимоги до проектування мереж та споруд.
Міський голова Руслан Марцінків пообіцяв уважно вивчити представлені енергетиками до обговорення проблемні питання, при потребі по окремих питаннях створити робочі групи, щоб напрацювати спільні варіанти їх вирішення. А ще обидві сторони домовилися про ще одну зустріч, оскільки через обмежений час не вдалось обговорити усі питання, що потребують вирішення та удосконалення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: