fbpx

Енергетики закликають міську владу посприяти вирішенню проблеми електропостачання будинків КЕЧ

Суспільство 17:27, 16.07, 2015

ПАТ "Прикарпаттяобленерго" звернулося до міського голови Івано-Франківська із закликом повернутися до проблеми надійності електропостачання колишніх КЕЧівських будинків та виконати обіцяні роботи із заміни аварійних електромереж.

Зазначимо, що згідно із Меморандумом, підписаним між енергокомпанію та міською владою у 2013 році, ПАТ "Прикарпаттяобленерго" зобов’язалося поетапно замінити зовнішні кабельні електромережі, що ведуть до проблемних будинків, а місто – внутрішні. І якщо енергетики виконали свої зобов’язання згідно із планом, замінивши зовнішні кабельні лінії 0,4 кВ до житлових будинків від ТП-30, ТП-320, ТП-362, РП-18, то місто профінансувало та провело тільки третю частину потрібних робіт. Через це у 2015 році проект був призупинений.

Враховуючи важливість цього питання для мешканців міста, в енергокомпанії готові реанімувати "заморожений" Меморандум та продовжити співпрацю, за умови, що місто завершить обіцяний обсяг робіт. А саме: проведе реконструкцію внутрішньобудинкових мереж будинків на Довженка, 9 Б, Довженка, 11 а, Довженка, 11, Довженка, 9а та переведе мешканців на прямі розрахунки із енергопостачальною організацією. Варто сказати, що наразі енергетики уже проклали кабельні електролінії до цих будинків та чекають, поки будуть готові внутрішні мережі, щоб їх підключити.
Також обленерго закликає міську владу закласти відповідне фінансування у міський бюджет для подальшої перебудови проблемних мереж на наступні періоди. 

"Це той випадок, коли досягти позитивного результату можна тільки спільно,  зазначає голова Правління ПАТ "Прикарпаттяобеленрго" Олександр Бубен,  зі свого боку, ми готові зробити усе, що обіцяли, але місто повинно долучитися та профінансувати свою частину робіт".

Довідка:

КЕЧівські будинки раніше належали до військового житлового фонду, пізніше вони були передані на баланс міста. Нині це житлові будинки в районі вул. Довженка, Коновальця, Сорохтея, Чорновола та Національної гвардії. Внутрішні та зовнішні електромережі до них старі та знищені, що стає причиною постійних аварій та перебоїв з електропостачанням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: