fbpx

Евакуація українців з Непалу обійшлася державі майже у 7,5 мільйонів гривень

Суспільство 12:26, 06.05, 2015

Кабмін виділив МЗС, Міноборони та МВС 7,4 мільйона для здійснення невідкладної евакуації громадян України з Непалу, у тому числі для відшкодування витрат, пов’язаних із здійсненням евакуації.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 29 квітня 2015 р. № 409-р, пише УП.

Згідно із документом, Уряд виділив МЗС 360 тисяч гривень, Міноборони 6,75 млн гривень, Міністерству внутрішніх справ (Державній службі з надзвичайних ситуацій) 280,65 тисяч гривень для здійснення невідкладної евакуації громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал.

Крім того, Міністерству фінансів доручено здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету та забезпечити перерахування Міністерству оборони коштів в іноземній валюті, необхідних для польоту літака поза межами України, з валютного рахунка Державної казначейської служби.

Як зазначається у документі, до 1 липня 2015 року подати Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: