fbpx

Фахівці розповіли мешканцям підтоплених районів, як і чим знезаразити воду у криницях

Суспільство 12:32, 22.05, 2019

Повені в багатьох місцевостях розмили вигрібні ями в приватних господарствах, і відходи потрапили у ґрунтові води. Тому вживання сирої некип’яченої води і продуктів з городів загрожує харчовими отруєннями. Ознаками отруєння є блювота, діарея, біль в животі, підвищена температура тіла.

Про небезпеку попереджає обласна держспоживслужба.

Як писав КУРС, велика вода 20 травня на Прикарпатті затопила більш як три тисячи домогосподарств.

Фахівці держпродспоживслужби в Івано-Франківській області радять мешканцям підтоплених населених пунктів на Прикарпатті дотримуватись таких правил:

  •   Для пиття і приготування їжі використовувати бутильовану воду або з централізованих джерел водопостачання.
  •   не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з забруднених джерел;
  •   не пити сиру, непереварену воду. Для миття посуду і рук вода має бути профільтрована і проварена, мати запас чистої води;
  •   при споживанні овочів, фруктів та ягід їх необхідно добре промити питною водою. При споживанні дітьми обдати окропом;
  •   при харчуванні у непристосованих умовах виключати контакт продуктів з ґрунтом;
  •   перед приготуванням їжі та перед її вживанням обов’язково мити руки з милом;
  •   обов’язково мити руки після відвідування туалетів.

Із забруднених криниць прикарпатцям слід відкачати воду, почистити їх від намулу і продезінфікувати.

Попередня дезінфекція шахтного колодязя

Перед дезінфекцією колодязя розраховують обсяг води в ньому (в м³), який дорівнює площі кільця колодязя (в м²) на висоту водяного стовпа (в м).

Виконують дезінфекцію так: готують 10% освітлений розчин хлорного вапна. Для цього 0,5 кг хлорного вапна заливають холодною водою, розтирають до отримання рідкої однорідної маси і вливають 10 літрів води.  Ретельно перемішують, відстоюють, зливають прозору воду. На 1 м³ води витрачають 1 відро освітленого розчину хлорного вапна. Якщо вода у  колодязі  холодна  (+4  град.C – +6 град.C), кількість хлорвмісного препарату для дезінфекції колодязя об’ємним способом збільшують вдвічі.

Розрахункову кількість дезінфекційного  засобу  розчиняють у невеликій кількості  води, налитої у  відро,  до отримання рівномірної суміші, освітлюють відстоюванням і виливають цей
розчин у колодязь. Воду у колодязі добре перемішують протягом 15 – 20 хв. жердинами чи частим опусканням та підніманням відра на тросі. Потім колодязь закривають кришкою і залишають на 1,5 2 години.

Очищення криниці

Очищення проводиться через 1,5 2 години після попередньої дезінфекції колодязя. Колодязь повністю звільняють від води, очищають від потрапляння в нього сторонніх предметів і накопичення мулу.  Стінки шахти очищають механічним шляхом від забруднень.  Вибрані з колодязя бруд та мул вивозять на звалище або занурюють в заздалегідь викопану яму на відстані не менше 20 м від колодязя яму глибиною 0,5 м і закопують, попередньо заливши  вміст ями 10% -ним розчином хлорного вапна (100 гр. хлорного вапна на 1 л води).

Стінки шахти очищеного колодязя при необхідності ремонтують, потім зовнішню і внутрішню частину шахти зрошують з гідропульта 5% -ним розчином хлорного вапна (або іншим засобом, приготованим за інструкцією до препарату) з розрахунку 0,5 л / м2 шахти.

Перед  тим, як  людина  спускається  у колодязь, перевіряють, чи не накопичився там СО2, для чого у відрі на дно колодязя опускають запалену свічку.  Якщо вона гасне, то працювати  можна  тільки  в  ізолювальному засобі індивідуального захисту органів дихання.

Повторна дезінфекція колодязя

Після очищення, ремонту та дезінфекції стінок шахти приступають до повторної дезінфекції колодязя.

Витримують час, протягом якого колодязь знову заповнюється водою, повторно визначають обсяг води в ньому (в м³) і вносять потрібну кількість розчину хлорного вапна або іншого дезинфікуючого препарату згідно з інструкцією із застосування. Наприклад, при використанні хлорвмісних таблеток «Акватабс»-8,67 необхідно 5 таблеток на 1 куб.  м (1000 л). З розрахунку на 1 колодязь об’ємом 7 куб. м (7000 л) 35 таблеток.

Після внесення дезінфікуючого розчину воду в колодязі перемішують протягом 10 хвилин, колодязь закривають кришкою і залишають на 6 годин, не допускаючи забору води з нього.

Після закінчення зазначеного терміну наявність залишкового хлору у воді визначають якісно за запахом.

При відсутності залишкового хлору у воду додають 0,25 0,3 частини початкової кількості дезінфікуючого препарату і витримують ще 3 4 години.

Після повторної перевірки на наявність залишкового хлору і позитивних результатів такої перевірки (наявність запаху хлору)  проводять відкачку води до зникнення різкого запаху хлору.

Контроль за ефективністю дезінфекції колодязя проводиться лабораторно.  І лише  після цього воду можна використовувати для питних і господарсько-побутових цілей.

При використанні іншого дезінфікуючого засобу необхідно користуватися інструкцією щодо застосуванню цього препарату.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: