fbpx

Франківські гімназисти, відмовившись від квітів, зібрали майже 5 тисяч гривень для бійців АТО

Суспільство 19:35, 01.09, 2014

Гімназисти івано-франківської Української гімназії №1 підтримали Всеукраїнську акцію "Замість квітів допомога пораненому солдату" і уже в перший день вересня зібрали 4827 гривень на потреби бійців АТО.

Традиційно навчальний рік у гімназії розпочався з молебня за успішне навчання та добру долю для українського народу, повідомляє КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
 

За словами Сергія Адамовича, Українська гімназія №1 є взірцем у системі освіти. Адже завдяки самовідданій праці педагогів її учні здобувають гідний рівень знань. Заступник голови ОДА висловив впевненість, що саме розумом у майбутньому наші діти прокладуть Україні шлях у достойне життя. На його думку, у стінах цього навчального закладу завжди акцентується увага на вихованні українського патріотизму. Саме гімназія завжди утверджувала дух українства, високий патріотизм, який дає надію на майбутнє.

Директор Української гімназії №1 Ігор Дейчаківський у своєму виступі зазначив, що попри усі найважчі обставини, в яких сьогодні перебуває українське суспільство, “навчальний заклад надалі працюватиме наперекір ворогам, тим людям, які хочуть поставити на коліна все українство”.

Акція зі збору коштів для бійців АТО у 1-ій гімназії триватиме до 2 вересня.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: