fbpx

Фестиваль "Карпатський простір" може стати великим брендом для області, – Євген Нищук

Політика 14:55, 06.05, 2016

Сьогодні, 6 травня, в Івано-Франківську розпочався Міжнародний фестиваль "Карпатський простір". В рамках фесту відбувся круглий стіл "Європа Карпат. Український аспект".

У круглому столі взяли участь керівники області, дипломати країн-учасниць фестивалю, народні депутати та депутати Івано-Франківської обласної та міської рад та інші. 

Як зазначив міністр культури Євген Нищук, фестиваль "Карпатський простір" може стати великим брендом міста і області.

"Мені би хотілося, щоб тут вирувало життя, щоб область була привабливою. Тут дуже багато гарних місць, про які мають знати усі", – зазначив Нищук. 

За словами міністра, саме культура може стати економічним двигуном для країни. Через мистецькі проекти до України привертається увага міжнародної спільноти, витворюється привабливий імідж країни та регіонів, що створює передумови і для розвитку бізнесу й залучення інвестицій. 

"Прикарпаття – найперспективніший край в Україні. Маємо бути прикладом для всієї країни в усіх сферах. Прикарпатський край має претензію стати і культурним центром України. Як це зробити, як заявити про себе? Першим кроком є цей фестиваль. Це вихід на міжнародну арену", – заявив народний депутат України Анатолій Матвієнко.  

Посол Угорщини Ерно Кешкень зазначив, що із задоволенням приїхав на запрошення організаторів фестивалю. 

"Угорщина завжди поруч як сусід, як член ЄС та НАТО і вітає європейські прагнення України. Ми завжди один одному багато помагали. Ми хочемо вам передати досвід, щоб ви не допустили тих помилок, які були у нас при вступі у ЄС",  додав посол. 

Нагадаємо, у фестивалі "Карпатський простір", що триватиме 6-8 травня в Івано-Франківську, беруть участь представники Карпатського регіону. На фестиваль прибули митці з Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Австрії, Румунії, а також Молдови, Азербайджану, Грузії та Естонії. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: