середа, 16 січня

Фільм "Кіборги" покажуть в інших країнах

Фільм "Кіборги" про захисників Донецького аеропорту покажуть у країнах Балтії, а також у Польщі та Канаді.

Про це повідомила продюсер стрічки Іванна Дядюра на прес-конференції, присвяченій виходу "Кіборгів" на українські екрани, передає "Укрінформ".

"Найперше, ми знімали цей фільм для України, тому що ця тема нам дуже болить і це наша новітня історія.

Але коли ми робили цей фільм, ми розуміли, що необхідно, щоб цей фільм також бачили у світі, тому що у нас і досі триває війна, щоб знали і пам'ятали, що відбувається в Україні", – сказала Дядюра. 

Як писав КУРС, в Івано-Франківську 2-го грудня відбувся допрем’єрний показ фільму про легендарних захисників Донецького аеропорту "Кіборги". Багато глядачів під час перегляду не змогли стримати сліз.

Іванна Дядюра додала, що уже є домовленість із міністерством закордонних справ про те, щоб "Кіборгів" впродовж року показували в українських посольствах у різних куточках світу.

"Ми хотіли розказати, що дуже важливо чути одне одного, намагатися достукатися одне до одного, тому що дуже тривалий час нам не давали такої можливості, сіючи між нами страх, – розповів режисер стрічки Ахтем Сеїтаблаєв. – Адже коли ми одне одного боїмося, то не думаємо про те, що у нас погані дороги, що немає верховенства права, гідної старості для літніх людей, немає високої якості навчання для наших дітей...

Ми хочемо показувати наш фільм і за кордонами нашої держави, щоб розповісти, що у нас точиться не громадянська війна, у нас цивілізаційний вибір між радянським минулим і, сподіваюсь, європейським майбутнім".

Фільм "Кіборги: Герої не вмирають" виходить в український прокат 7 грудня.

КОМЕНТУВАТИ