fbpx

Фінансування важливих об’єктів на Франківщині збільшено до 125 мільйонів гривень, – Дерев'янко

Політика 16:32, 04.09, 2015

Кабінет міністрів збільшив фінансування важливих соціальних об’єктів в Івано-Франківській області за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку майже у 100 разів - з 1 574,144 тис. грн до 125 576, 44 тис. грн.

Про це повідомив народний депутат від партії “ВОЛЯ” Юрій Дерев’янко, який активно домагався фінансування ремонту доріг та соціальних об’єктів в регіоні.
За інформацією нардепа, 93,5 млн грн з цих коштів має піти виключно на ремонт доріг, повідомляють у прес-службі народного депутата.
“Це рішення є дуже позитивним, однак воно прийнято з великою затяжкою, – підкреслив депутат. – Розпорядження було опубліковано лише у кінці серпня”.
Політик додав, що зараз триває сезон будівництва, в тому числі будівництва автомобільних доріг, а вже за місяць погодні умови будуть не такими сприятливими. “Тому дуже важливо вчасно провести тендери, щоб ремонт доріг міг розпочатися за сприятливих погодних умов”,  сказав Дерев’янко.
На місто Івано-Франківськ з фонду регіонального розвитку виділять 13 млн гривень, 9 з яких будуть направлені на ремонт Набережної ім. Стефаника та вул. Дудаєва.
У Надвірнянському районі на ремонт п’яти доріг, які проходять через Надвірнянський район, загалом виділять 45,7 млн грн та реконструюють пологовий будинок в Надвірній (3,3 млн грн).
На ремонт доріг Богородчанського району буде направлено 2,5 млн грн.
У Яремчанському районі побудують загальноосвітню школу № 2 в м. Яремче (4,5 млн грн) та відремонтують дорогу Яблунів – Делятин (1,8 млн грн).
У с. Гавриляк Тлумацького району під дитячий садок реконструюють приміщення школи (1,1 млн гривень).
На соціальні об’єкти Долинського району виділено майже 8 млн гривень.
Зокрема, побудують загальноосвітню школу I–III ступеня в с. Княжолука (6,9 млн грн) і реконструюють терапевтичне відділення з влаштуванням кардіологічних палат у Центральній районній лікарні у м. Долина (1 млн грн). Також 3 млн грн піде на дороги Долинського району.
В Коломийському районі в с. Лісний Хлібичин реконструюють нежитлову будівлю по вул. Грушевського, 61 а під дитячий садок (2,3 млн грн) та зроблять поточний ремонт дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський (7 млн грн).
Соціальні об’єкти Калуського району отримають 3,7 млн грн. Зокрема, реконструюють частини приміщення будинку культури під дитячий садок у с. Голинь Калуського району (1,9 млн гривень) та проведуть аварійно-відновлювальні роботи 36-метрового залізобетонного моста через р. Сівка в м. Калуш (1,8 млн грн). На вдосконалення доріг Калуського району виділять понад 10 млн грн: 8,2 млн грн  Бурштин – Калуш та Калуш – Осмолода 2 млн грн.
На Рогатинский район уряд виділив 806 тис. гривень, які спрямують на капітальний ремонт загальноосвітньої школи в с. Черче.
Понад 3 млн грн спрямують на об’єкти у Верховинському районі. Зокрема, школу с. Білоберізка (971 тис. грн) та дитячий садок в с. Верхній Ясенів, присілок Довга (2 180 тис. гривень).
Городенківський район отримає 450 тис. грн, які підуть на впровадження енергозберігаючих технологій у дитячому відділенні Городенківської центральної районної лікарні.
У Снятинському районі 10 млн грн буде спрямовано на поточний ремонт дороги Р-20 Снятин  Тязів.
Нагадаємо, раніше Юрій Дерев’янко неодноразово звертався до Кабміну та місцевої влади з пропозицією спрямувати кошти з Державного фонду регіонального розвитку на будівництво доріг на Івано-Франківщині, добудову газопроводу Надвірна – Ланчин, реконструкцію шкіл у Солотвино та Яремче та пологового будинку в м. Надвірна.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: