fbpx

Фірма нардепа Олександра Шевченка запропонувала найнижчу ціну за ремонт вулиці Кармелюка

Суспільство 16:16, 06.07, 2015

Сьогодні в Департаменті комунального господарства, транспорту і зв'язку міськвиконкому відбулось розкриття пропозицій тендерних торгів на закупівлю робіт з капітального ремонту вулиці Кармелюка.

Пакети пропозицій приймали кілька тижнів. Останній термін сплив сьогодні о 10.00, інформує ФірткаБажання капітально відбудувати вулицію Кармелюка виявили чотири фірми.

Найбільшу суму запропонувала фірма "Івано-Франківськоблавтодор ВАТ "Державна акціонерна компанія автомобільні дороги України" – 3 млн 449 тис. 412 грн 00 коп.

Кошторис фірми "Укртрансжилбуд" склав 3 млн 255 тис. 313 грн 00 коп.

Фірма "Івано-Франківськавтодор" готова виконати ремонт вулиці Кармелюка за 2 млн 833 тис. 368 грн 00 коп.

Найменшу вартість робіт запропонувала фірма ПБС – 2 млн 759 тис. 789 грн 00 коп.

Зауважень щодо процесу розкриття тендерних торгів в їх учасників не виникло.

Комісія взяла паузу на вивчення усіх пропозиції. Переможця планують оголосити на наступному тижні.

Нагадаємо, фірма ПБС нещодавно виграла тендер і зараз проводить ремонт дороги державного значення Львів – Івано-Франківськ.

Ця ж фірма проводила ремонт вул. Набережна в м. Івано-Франківську, ремонтні роботи на якій продовжаться найближчим часом після затвердження відповідними органами угод та змін до проекту, які виносяться, в тому числі, і для облаштування сучасних велодоріжок та забезпечення сучасних норм безпеки на дорозі.

Представник фірми ПБС розповів, що підприємство вирішило взяти участь у тендерах на ремонт доріг в місті Івано-Франківську, щоб як продемонструвати реальний рівень цін на ремонтні роботи, так і те, якої якості повинні бути нововідремонтовані дороги, позаяк, на думку ПБС, навіть щойно відремонтовані дороги в місті є вкрай сумнівної якості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: