Історична перемога: "Калуш" обіграв "Металіст 1925" і вийшов в 1/8 Кубка України. ВІДЕО

Спорт 18:30, 26.09, 2018

Гравці "Калуша" у додатковий час перемогли харківський "Металіст 1925" в 1/16 Кубка України.

Основний час матчу завершився з рахунком 0:0.

Перемогу ФК "Калуш" в другому овертаймі приніс точний удар Данила Книша.

На 115 хвилині Книш підхопив м'яч поблизу лицевої лінії, обіграв двох захисників "Металіста" та воротаря і відправив м'яч у порожні ворота.

Варто відзначити, що "Металіст" приїхав до Калуша не основним складом. Більшість гравців основи готуються до гри проти "Миколаєва" у Першій лізі.

Нагадаємо, у попередніх етапах Кубка України ФК "Калуш" у серії пенальті обіграв "Буковину" та в овертаймі переміг "Авангард" 2:1.

У Другій лізі "Калуш" йде на третьому місці. Команда виграла чотири матчі, чотири рази зіграла внічию та двічі програла.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!