ФК "Прикарпаття" мінімально програло у Нікополі

Спорт 19:22, 22.04, 2017

Сьогодні у Другій лізі чемпіонату України з футболу проходили матчі 26 туру. ФК "Тепловик-Прикарпаття" грав у Нікополі проти однойменного клубу.

Зігравши внічию 1:1 перший тайм, франківська команда не змогла втримати прийнятного результату. По перерві прикарпатці пропустили ще один гол.

У підсумку матч завершився з рахунком 2:1 на користь ФК "Нікополь". За "Прикарпаття" гол забив Ігор Худоб'як.

Відзначимо, що гравці господарів під час мачу не реалізули два одинадцятиметрові удари.

За "Тепловик-Прикарпаття" з перших хвилин грали: Вульчин, Бойко, Громоляк, Прошак, Бочкур, Дербах, Веприк, Януш, Денега, Худоб'як, Дитко.

До сьогоднішнього матчу команда з Франківська займала 10-ту сходинку у турнірній таблиці.