ФК "Прикарпаття" на останній хвилині втратив перемогу над "Гірник-Спортом". ВІДЕО

Суспільство 19:00, 01.09, 2018

Гравці франківського "Прикарпаття", вівши у рахунку 2:0, не втримали переможного результату у матчі з ФК "Гірник-Спорт".

У 7-му турі Першої ліги ФК "Прикарпаття" у Горішніх Плавнях зіграв з місцевим ФК "Гірник-Спорт".

Перший тайм франківці завершили з перевагою у два м’ячі. На 18-й хвилині Роман Дитко після скидки партнера головою відправив м'яч у поржні ворота.

Другий гол прикарпатці забили на 42-й хвилині. З передачі Ярослава Конкольняка м’яч у свої ворота відправив гравець "Гірника" Олександр Максименко.

На 49-й хвилині "Гірник спорт" відіграв один гол. Андрія Новака пробив Євгеній Лозовий. Зрівняли рахунок гравці "Гірника" на 95-й хвилині. Точним ударом відзначився Андрій Фаюк.

Після 7 турів "Прикарпаття" з 7 очками в активі посідає 11-те місце у турнірній таблиці.