fbpx

Фракція УКРОПу в облраді вимагає від Президента припинити переслідування опонентів.ВІДЕО

Політика 10:49, 25.12, 2015

Голова фракції УКРОП в Івано-Франківській обласній раді Микола Палійчук оголосив заяву фракції про засудження політичних переслідувань у зв'язку з нічним затриманням Геннадія Корбана.

Микола Палійчук зазначив, що заяви від фракції не планувалося, однак нічні події  затримання й примусове вивезення лідера УКРОПу Геннадія Корбана до Києва – змушують висловити позицію. 

"СБУ та прокуратура вдерлися в дім батьків Геннадія Корбана. Після обшуку Корбана повезли до Києва на примусове обстеження, однак не відвезли в Інститут Амосова, а натомість помістили в лікарню СБУ. Вважаємо, що це є викраденням людини і переслідуванням опозиційної партії. Фракція в облраді засуджує дії силовиків. Звертаємося до Порошенка, омбудсмена та депутатів ВРУ з закликом припинити політичні переслідування опонентів. Вимагаємо звільнити генпрокурора Віктора Шокіна. Вимагаємо у фракції БПП "Солідарність" в облраді дати політичну оцінку цим нічним подіям",  заявив Микола Палійчук.

24 грудня у партії "УКРОП" повідомили, що силовики примусово вивезли лідера політичної сили Геннадія Корбана з його будинку у Дніпропетроську, де перед цим представники ГПУ та СБУ провели обшук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: