fbpx

Франківцям пропонують перенести розрахунки за газ в Інтернет

Суспільство 08:21, 04.11, 2015

Від 3 листопада 2015 року на сайті 104.ua для споживачів ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" з’явилася нова послуга – Особистий кабінет.

Користуватися он-лайн кабінетом можуть усі споживачі – фізичні особи, які використовують газ на побутові потреби, або приватні підприємці, на чиє ім’я відкрито особовий рахунок.

В Особистому кабінеті клієнти газового господарства можуть подати свої показники лічильника, переглянути історію розрахунків, заплатити за спожитий газ, а також дізнатися ціну природного газу, йдеться на сайті "Івано-Франківськгазу".

Окрім того, в режимі он-лайн можна надіслати запитання, залишити відгук чи записатися на прийом до керівників ПАТ "Івано-Франківськгаз", ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" та УЕГГ. Усі звернення будуть направлятися до контакт-центру, який надаватиме інформацію, інформує Галка.

Щоб скористатися послугами Особистого кабінету, необхідно зареєструватися. На сайті 104.ua можна знайти детальну інструкцію, як це зробити. На один email можна зареєструвати лише один особовий рахунок.

Особистий кабінет спочатку буде працювати в тестовому режимі. Якщо при реєстрації виникнуть проблеми, слід надсилати лист в службу технічної підтримки [email protected]

Читайте також: Спеціалісти "Івано-Франківськгазу" влаштували показову перевірку якості палива

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: