fbpx

Франківчанка Наталя Каблюк перемогла у фотоконкурсі "Краса по-українськи"

Культура 12:17, 25.03, 2015

Проект "Чотири стихії" фотохудожниці з Івано-Франківська отримав найвищі бали журі і став топовим у рейтингу читачів UaModna.

Участь у фотоконкурсі "Краса по-українськи", що його проводила мистецька агенція UaModna, взяли 29 фотографів з усієї України.

"Ми підрахували результати конкурсу та визначили найкращих фотографів за версію UaModna. Фаворитами стали ті, чиї роботи мали найбільше переглядів, вподобань та чиїм альбомом поділилася найбільша кількість людей. Ми помножили усі три показники (перегляди, вподобання, шери) – і ось ТОП наших талановитих учасників конкурсу",  повідомили, як визначали кращих фотографів за версією UaModna, організатори фотоконкурсу.

Переможцем стала франківчанка Наталя Каблюк із проектом "Чотири стихії". 

"Фотопроект "4 стихії" був створений протягом 2013 року за участю молодих та креативних дизайнерів України Олександра Урсуляка та Ірини Довгалюк. В кожному образі ми намагались показати усі деталі стихій, які нас оточують: Земля, Вода, Повітря і Вогонь",  розповіла про свій задум Наталя. 

Головною нашою метою є показати всьому світу, що українці талановитий, креативний та модний народ, відзначила агенція UaModna.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: