fbpx

Франківчанка перемогла в українсько-литовському фотоконкурсі

Суспільство 18:03, 13.11, 2014

З 1 вересня до 1 листопада 2014 року представництво Фонду "Унія 1219" за підтримки Посольства Республіки Литва в Україні проводило конкурс фотографії "Моя Україна та Литва".

Друге м_сце _ робота полтавця _гора Лотиша

Конкурс був присвячений 25-річчю "Балтійського шляху" (аналог українського "Живого ланцюга"), що відбувся у Литві, Латвії та Естонії 23 серпня 1989 року.

Міжнародне журі, в якому були і литовці, і українці, підбило підсумки. Роботи були закодовані, щоб оцінювачі не знали, хто ховається за тими чи іншими фотографіями. Але від одного учасника не було обмежень щодо кількості робіт.

Перше м_сце _ Ольга Шевчук. Литва _ Україна на моїй долон_, _ в серц_ моєму

Тому відразу дві роботи Ольги Шевчук з Івано-Франківська отримали відзнаку (перше і третє місця). Друге ж місце посіла фотографія полтавця Ігоря Лотиша.

Переможець отримала кільце "Балтійський бурштин в шкірі". За "срібло" і "бронзу" на фотоконкурсі – заохочувальні призи – набір італійської кави "Гранде" та "Бурштиновий чай".

Третє м_сце _ Ольга Шевчук. Старання для нашого сп_льного майбутнього.

Голова журі, кандидат у Почесні Консули Литовської Республіки в Україні Петро Крайсвітній каже, що це лише початок такої міжнародної співпраці. Попереду ще багато цікавих українсько-литовських проектів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: