fbpx

Франківчанка Юля Радчук виступить у фіналі "Дитячого Євробачення"

Культура 13:07, 23.08, 2016

Нещодавно відбувся півфінал Національного відбору на конкурс "Дитяче Євробачення”. Серед переможців – учениця Школи розвитку сучасних мистецтв "Star Team" Юля Радчук.

Юля Радчук займається в Школі розвитку сучасних мистецтв "Star Team" близько двох років. Займатися у "Star Team" Юлю запросила керівник школи Ірина Батюк, випадково почувши Юлин спів на одному з концертів.

"Мене дуже вразив голос цієї дівчинки, я підійшла до батьків дитини і запросила їхню доньку навчатися в мене. Попросила: "Віддайте мені цю дівчинку – і я зроблю з неї діамант". І за неповні два роки навчання в "Star Team" ця дитина уже підкорює найкращі сцени України. Я поки що не привідкриватиму секрет, учасницею якого відомого музичного проекту вона є на сьогодні. Але скажу, що вона пройшла попередні кастинги на один з найпопулярніших музичних проектів країни. Стати фіналістом "Дитячого Євробачення" дуже престижно. Минулого року Юля Радчук уже пробувала свої сили на цьому конкурсі, але її пісня, написана про наших героїв країни, не підійшла за тематикою проекту, хоча журі плакало, слухаючи Юлин виступ. До речі, цю пісню написала дівчинка, Юлина колега по цеху, Христина Цьомко", – розповідає Ірина Батюк.

Цього ж року у фінальному змаганні відбору "Дитячого Євробачення" Юля Радчук представить танцювальну молодіжну, сучасну композицію. Автором музики пісні стала Ірина Батюк, слова пісні написала Оксана Качур, спільно з Юлею, адже за умовами "Дитячого Євробачення" учасники конкурсу мають долучатися до створення пісні.

З Юлею Радчук працювала величезна команда людей. Це керівник Школи розвитку сучасних мистецтв "Star Team" Ірина Батюк, педагоги Ольга Борин та Діана Королюк, викладач акторської майстерності Мар’яна Клюба, хореографічний номер ставили школа танцю "Vertical Limit" (хореограф Михайло Трифоненко) і, звичайно, хореограф "Star Team" Катерина Горіна.

А уже незабаром, 10 вересня, відбудеться фінал "Дитячого Євробачення", під час якого діти у прямому ефірі змагатимуться за право представляти Україну на конкурсі в Мальті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: