fbpx

Франківець, який продавав "Субутекс", отримав три роки з конфіскацією

Суспільство 12:35, 31.10, 2014

Вступив у законну силу вирок Івано-Франківського міського суду, яким 24-річного жителя Івано-Франківська визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 305, ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – контрабанда та перевезення з метою збуту наркотичних засобів за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Івано-Франківській області.

Влітку 2014 року молодий безробітний мешканець обласного центру встановив зв’язок з чоловіком, який проживає в одній з країн Західної Європи, де має доступ до нарковмісного препарату "Subutex". Зловмисники досягнули домовленості, що препарат надсилатиметься в Україну через приватних перевізників, надійно прихований у багажі.

5 серпня 2014 року молодий чоловік одержав з-за кордону обумовлену посилку з наркотичним засобом, після чого був затриманий співробітниками СБУ. При огляді вмісту багажу співробітники СБУ помітили, що заводські упаковки зернової кави та кукурудзяних пластівців пошкоджені, тож не дивно, що всередині замість продуктів харчування виявилися пігулки "Subutex" у кількості 1396 штук.

Згідно з Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод, Рекомендації Комітету міністрів Ради Європи "Відносно спрощеного кримінального правосуддя", практики Європейського суду з прав людини та Кримінального процесуального кодексу України, прокурор та обвинувачений уклали, а суд затвердив угоду, за якою обвинувачений беззастережно визнав свою вину, а обвинувачення пом’якшило вимоги щодо його покарання.

Відтак, молодого чоловіка засуджено до трьох років позбавлення волі з конфіскацією предмету контрабанди та з конфіскацією належного йому майна.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: