fbpx

Франківець запрошує земляків вступати в "Азов", щоб дати шпіцака московським окупантам

Суспільство 10:19, 11.07, 2014

Хлопець з Івано-Франківська на псевдо Тол воює в добровольчому батальйоні «Азов». Ім’я попросить не називати, а фотографувати себе дозволив тільки в балаклаві.

Тол  член громадської організації «Патріот України», його шлях як воїна розпочався ще в Києві, на вулиці Інститутській. А після перемоги над режимом Януковича він вступив до добровольчого батальйону «Азов», перебуває тут з першого дня створення батальйону. Боєць пишається, що є частиною цього батальйону. Підкреслює: «За останніми даними, батальйон «Азов» найбільш боєздатний з усіх спеціальних батальйонів».

Як каже Тол, що за весь час АТО жоден боєць батальйону не загинув. А все тому, що є висока професійність бійців та командирів батальйону. Вони до найменших дрібниць проробляють операції, пише Галицький кореспондент.

Щодо проблем солдат, то у добровольчих батальйонах вони нічим не відрізняються від проблем в армії. Хлопцям не вистачає форм, бронежилетів, засобів захисту, розвантажувальних жилетів, приладів нічого бачення, прицілів та продуктів харчування. «Харчуємося в основному крупами, – зізнається він, – а деколи є тушонка, згущене молоко, печиво та фрукти».

Боєць вважає, що АТО досі не закінчена через нерішучість влади, яка, за словами Тола, є «безхребетна». «Порошенко казав, що АТО буде тривати кілька днів, а не кілька місяців. Та ми бачимо протилежне. Він став президентом і оголосив безглузде перемир’я, під час якого в день гинуло по п’ять наших солдат».

Що ж до співпраці з США та ЄС, то хлопець вважає, що нам треба розраховувати виключно на свої сили. «Європа і США вже показали, що вони можуть. Вони нам нічим, крім паперів і декларацій, не допоможуть», – акцентує він.

Тол впевнений, що патріотизм – це риса, притаманна всім українцям, не залежно від того, чи вони зі сходу, чи з заходу країни. «Чоловіки з Івано-Франківська кажуть, що вони будуть воювати, коли ворог прийде на їх землю, а Луганськ і Донецьк нехай сам відбивається. Проте я думаю, що коли ворог прийде до Івано-Франківська, то вони зберуть валізи і поїдуть в Польщу, Німеччину чи Чехію. Дуже прикро, що серед українців є люди, які не здатні захистити свою землю і виконати свій чоловічий обов’язок – захистити свою країну».

Тол попросив подякувати людям, які йому допомогли. Їх, щоправда, тільки двоє – Петро Степанович та друг Тола Артур. Наразі бійцю дуже потрібні військова форма, коліматорний приціл, прицільна планка та тактичні окуляри. На це все потрібно приблизно сім тисяч гривень.

Маючи все необхідне, Тол прогнозує, що за місяць-два наші хлопці, вигравши, повернуться додому. Адже вдома чекають батьки, які хвилюються і щоразу просять сина бути обережним.

Тол бажає всім українським чоловікам довести на ділі, а не на словах, що вони справжні чоловіки. І вступати в добровольчі батальйони, щоб дати, як кажуть у нас на Прикарпатті, шпіцака московським окупантам.

Реквізити для допомоги Толу можна довідатися за телефоном 0668724251.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: