fbpx

Франківщина планує збільшити експорт до Австралії

Економіка 11:29, 15.08, 2018

Вчора відбулася робоча зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки з Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні Меліссою О`Рурк та виконавчим асистентом Антоніною Болотнікофф.

Під час розмови посадовці обговорили можливості співпраці та окреслили шляхи її реалізації. Зокрема, Марія Савка відзначила, що на Австралійському континенті перші українські переселенці з’явилися ще на початку XIX століття. Особливо багато українців, за словами посадовця, подалося на п’ятий континент після Другої світової війни. За цей час а Австралії виросло три покоління австралійців українського походження. Такі історичні віхи мають позитивний вплив на розвиток економічних відносин як з Україною в цілому, так і Івано-Франківщиною зокрема.
"Звичайно, що нам потрібно працювати над збільшенням обсягів торгівлі з Австралією, розширювати їх асортимент. Наразі хочу відзначити, що Прикарпаття експортує до Австралії іграшки, одяг та додаткові речі до нього, а також деякі текстильні вироби, проте цього замало", – зазначила Марія Савка.
Також посадовець висловила сподівання, що після ознайомлення пані Посла із інвестиційною привабливістю Івано-Франківщини цей візит дасть новий імпульс взаємній співпраці. А це, зокрема, стосується як аграрного сектора економіки, так і машинобудівної, деревообробної, хімічної галузей промисловості, а також туризму.
Своєю чергою Мелісса О`Рурк відзначила той факт, що Австралія є однією з найуспішніших країн з огляду економічного розвитку. Наразі тісні зв’язки з Україною у цій галузі не склалися через велику відстань між державами, проте їх цікавить співпраця з українцями, особливо у культурній сфері.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: