Франківська "Говерла" продовжує боротьбу за вихід у фінал Вищої ліги з баскетболу

Спорт 12:06, 19.04, 2018

18 квітня відбулися треті матчі півфінальних серій Вищої ліги України з баскетболу. В Івано-Франківську "Говерла" впевнено провела зустріч проти "НІКО-БАСКЕТ" та скоротила різницю в серії.

Господарі захопили ініціативу на початку зустрічі, але надалі гості вирівняли хід боротьби. Вирішальною стала потужна гра прикарпатців у заключній чверті, інформує сайт Федерації баскетболу України.

У переможців найрезультативнішим став Юрій Лохманчук, який набрав 18 очок, реалізувавши 4 з семи триочкових.

Говерла (Івано-Франківськ) – НІКО-БАСКЕТ (Миколаїв) – 70:51

Рахунок у серії до трьох перемог – 1:2. Наступний матч серії відбудеться 20 квітня в Івано-Франківську.

У другому матчі дня Динамо-Одеса вирвала перемогу в Рівному. Господарі були близькими до того, аби скоротити відставання в серії. На велику перерву одесити мали лише 4 очки переваги. Уже в заключній чверті вони відігралися з -9 до нічиєї. Та більш досвідчені гості все ж вирвали перемогу.

Тож Динамо-Одеса чекає суперника по фіналу, а Рівне готується до бронзової серії.