Франківська "Говерла" вирвала перемогу в "Хіміка", але вилетіла з Кубку України. ВІДЕО

Спорт 20:05, 24.11, 2017

Івано-франківська "Говерла" блискуче перемогла "Хіміка" в другому матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Господарі одразу активно почали поєдинок. Після рівної боротьби на стартових хвилинах два поспіль точних триочкових Лохманчука додали запалу франківцям. Перевага господарів зросла до 9 очок, але гості до кінця чверті її нівелювали.

У другій чверті южненці намагалися щільніше зустрічати суперників, не даючи вільно розганяти атаки. Лохманчук з трьох спроб лише раз поцілив з-за дуги. Тож на велику перерву гості мали 4 очки переваги.

По перерві продовжилася практично рівна боротьба. У заключній чверті "Хімік" був на 5 очок попереду, та господарі до останнього не відставали. За 40 секунд до фінальної сирени южненці були на очко попереду, але вирішальним у матчі став кидок Коровякова.

У підсумку втішна перемога "Говерли" – 83:82, але боротьбу в Кубку продовжує "Хімік".

Перша гра між командами завершилася – 52:105 на користь "Хіміка".