fbpx

Франківська громада вимагає, щоб з центру міста забрали "Парк розваг", який отруює дітей

Суспільство 11:45, 17.12, 2014

Громада Івано-Франківська звертається до міського голови Віктора Анушкевичуса з проханням прибрати з площі Ринок "Парк розваг", який не лише псує привабливість нашого міста, але й негативно впливає на психіку та здоров'я дітей.

Відповідне звернення до міського голови направили активісти громадської організації "Мами Прикарпаття".

Вони стверджують, що такі ігрові зони негативно впливають на розвиток та здоров’я підростаючого покоління. А ці штучні, хімічні елементи "отруюють" дітей, не кажучи вже про вплив на психіку.

Подібне облаштування простору не лише не приносить користі чи позитивних емоцій, а лише викликає бурю негативу у мешканців нашого міста, переконані активісти.

 

ЗВЕРНЕННЯ

Громадська організація "Мами Прикарпаття" своєю метою має провадження культурної, гуманітарної та освітньої діяльності, спрямованої на захист та дотримання законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів молодих батьків та їх дітей, забезпечення моральної та психологічної підтримки молодих мам та дітей, а також участь у розбудові відкритого демократичного громадянського суспільства.

Звертаємось до Вас з питанням щодо розміщення у центральній, історичній, частині міста ігрових елементів для дітей. Справа у тому, що такі ігрові зони негативно впливають на розвиток та здоров’я підростаючого покоління. Ці штучні, хімічні елементи "ОТРУЮЮТЬ" наших дітей, не кажучи вже про вплив на психіку. Подібне облаштування простору не лише не приносить користі чи позитивних емоцій, а лише викликає бурю негативу у мешканців нашого міста.

 Хочемо також нагадати, що Ви неодноразово стверджували про неприпустимість існування дитячого майданчика в історичній частині Івано-Франківська, аргументуючи це тим, що такі речі псують туристичну привабливість міста.

Тому просимо Вас прибрати тимчасово розміщені біля Ратуші елементи, які не лише псують привабливість нашого міста, але й негативно впливають на дітей. Пропоную спільними зусиллями зробити наших дітей щасливішими, а наше місто просторішим.

Переконана, що Ви, як людина високоморальна та духовна, прикладете максимум зусиль та посприяєте у вирішенні даного питання. Сподіваємось на розуміння.

Звернення підписала голова ГО "Мами Прикарпаття" Мар'яна Вершиніна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: