fbpx

Франківська художниця Тетяна Павлик отримала президентську стипендію

Культура 20:02, 04.06, 2015

У Франківську художниця Тетяна Павлик презентувала ювілейну виставку акварелей "Криниця для спраглих". На виставці митцю вручили президентську стипендію.

У виставковому залі Спілки художників на Незалежності, 53 експонується ювілейна виставка відомої франківської художниці та фотохудожниці Тетяни Павлик. На ній представлені роботи, які художниця створила протягом 30 років. 

Тетяна Павлик реалізує себе в різних жанрах: урбаністичний, ландшафтний пейзажі, портрети, натюрморти, ілюстративні та асоціативні композиції. Особливим і вже впізнаваним стилем є її акварелі.

"Про цю виставку я мріяла більше, ніж будь-яку іншу, – зізнається художниця. – Я собі просто поставила якусь таку планку, рубіж. Ця виставка – це такий невеличкий звіт перед собою і перед глядачами. Хотілося б, аби кожен, хто вийде з цього залу, почерпнув для себе хоч краплину чогось такого вищого. Краплину тієї живої води, тому й назвала цю виставку "Криниця для спраглих".

Сюрпризом для Тетяни Павлик стало присвоєння їй державної стипендії. Указ про призначення зачитав фотохудожник Юрій Бакай.

"Указ Президента № 306 про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва. Тут є 86 чоловік, 8 фотохудожників і одна з них – Тетяна Павлик", – повідомив Юрій.

Бакай відзначив, що вона одна з перших жінок учасників фотоклубу "Колумб" та Спілки фотохудожників. Також він запросив на відкриття її фотовиставки, що відбудеться 9 червня о 16.00 у книгарні "Є" на п’ятому поверсі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: