fbpx

Франківська малеча залишиться без ігрових павільйонів через казначейство

Суспільство 10:15, 28.07, 2014

На початку року в дитячому садку "Калинонька" в Івано-Франківську демонтували старі павільйони, які вже були небезпечні для здоров'я франківської малечі.

На їх місці планували встановити 10 нових літніх павільйонів. Це мали бути сучасні та більш практичні у використанні будиночки для дитячих ігор та прогулянок, інформує Бліц-інфо.

Заступник начальника управління освіти і науки Івано-Франківського міськвиконкому Олег Савка зауважив, що їх планували облаштувати вже до кінця 2014 року. Встановлення літніх павільйонів на території садочка доручили управлінню капітального будівництва міськвиконкому. Тож було розроблено його проект і визначена сума одного будиночка – 60 тисяч гривень.

Новий навчальний рік уже на носі, а павільйони досі не встановлені. Начальник управління капітального будівництва міськвиконкому Володимир Ковальчук пояснив, що цього року виділено коштів лише на встановлення одного такого павільйону. Проте роботи з його облаштування не ведуться через відсутність фінансування.

"Казначейство гальмує проплати для встановлення цього павільйону. Наразі говориться тільки про один. Ми розробили дуже гарний проект, але для купівлі матеріалів немає грошей", – зауважив пан Ковальчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: