Франківська мерія придбає спеціальну сітку щоб вберегти перехожих від падаючих балконів та карнизів
понеділок, 20 серпня

Франківська мерія придбає спеціальну сітку, щоб вберегти перехожих від падаючих балконів та карнизів

Аби історія не впала на голову. У мерії придбають спеціальну сітку, щоб вберегти перехожих від падаючих балконів та карнизів. Останнім часом у Франківську ця проблема стала особливо актуальною.

Йдеться про фасади пам'яток архітектури у центрі міста, які не витримують впливу часу і розсипаються.

Сітка буде натягнута над тротуарами біля найбільш аварійних будинків і захистить пішоходів у разі падіння ліпнини. Чиновники запозичили таку ідею у європейців.

У Муніципальній варті кажуть, що проблема з падаючими фасадами є не лише у середмісті, а й на околицях. Приміром, нещодавно вартові були змушені збивати штукатурку з багатоповерхівки на вулиці Набережній, адже вона могла впасти і комусь нашкодити.

За словами посадовців, за станом фасадів повинні слідкувати управителі будинків. Запевняють, що тепер ця робота буде пожвавлена.

Про це йдеться в сюжеті "Каналу 402".

Нагадаємо, на початку травня з будинку, що на розі Січових Стрільців-Шашкевича, обсипалася ліпнина.

У березні на Січових Стрільців, 11 Міська аварійно-рятувальна служба (МАРС) та "Муніципальна варта" збивали з балконів аварійні елементи та демонтували балкон, який посипався.

КУРС також писав, що нещодавно працівники "Івано-Франківської міської аварійно-рятувальної служби" вже чистили будинки від архітектурних елементів, які падали містянам на голови. А перед тим балкон обвалився у кам'яниці 1921 року, що на розі Чорновола  Гординського.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ