fbpx

Франківська ОДА виділила 10 тисяч гривень на придбання одноразового посуду

Суспільство 16:14, 08.06, 2015

Закуплений посуд буде переданий бійцям військової частини 1241 Національної гвардії, які знаходяться у зоні бойових дій.

Про це йдеться у спільному розпорядженні голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука та голови облради Василя Скрипничука.

"Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 року №415 "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету", враховуючи лист військової частини 1241 Національної гвардії України від 23.04.2015 року №1/1-115: 1, Департаменту фінансів облдержадміністрації (Г. Карп) виділити з резервного фонду обласного бюджету кошти в сумі 10 000,0 (десять тисяч) гривень управлінню облдержадміністрації з питань ресурсного забезпечення (В. Кланіца) з метою придбання одноразового посуду для особового складу у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України", – йдеться у розпорядженні.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба та першого заступника голови обласної ради Олександра Левицького.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: