fbpx

Франківська студентка на зустрічі з Порошенком представила лікувальну жуйку. ФОТО

Здоров'я 15:28, 23.12, 2018

Студентка Прикарпатського національного університету імені Стефаника Вероніка Нетикша у Києві на зустрічі талановитої молоді країни з Президентом України Петром Порошенком представила унікальний проект “Жувальна гумка на основі меду, воску, прополісу для профілактики та лікування пародонтиту”.

Про це повідомив ректор університету Ігор Цепенда.

Вероніка Нетикша навчається на 2-му курсі спеціальності "Хімія" факультету природничих наук. Керівником проекту є професор кафедри хімії університету, доктор технічних наук Сергій Курта

Презентація у столиці відбулася після того, як ця цікава наукова розробка Наукового парку Прикарпатського національного університету перемогла у конкурсі стартапів Івано-Франківська.

Зараз проект знаходиться на стадії клінічних випробувань в Науково-дослідному центрі молекулярної мікробіології та імунології слизових оболонок Ужгородського національного університету. 

Як писав КУРС, жувальну гумку з карамелізованого меду, яка оздоровлює ротову порожнину і запобігає пародонтозу, розробили студенти Івано-Франківського ПНУ.  На свою розробку студенти отримали 100 000 гривень з міського бюджету.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: