fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Франківська студентка перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови та літератури

Франківська студентка перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови та літератури

Суспільство 18:32, 08.05, 2018

Нещодавно відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом "Українська мова, література (з методикою їх викладання)".

Захід проходив в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Конкурс відбувався у 2 етапи: перший – рецензування робіт; другий – проведення підсумкової науково-практичної конференції. Прикарпатський національний університет на конкурсі студентських наукових робіт представляла Наталія Дідух  студентка IV курсу Факультету філології (науковий керівник  доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури Наталія Мафтин).

Студентка-філолог представила тему "Святий Грааль як аксіологічна парадигма життя та творчості В. Стуса". За підсумками двох етапів Наталія Дідух здобула перемогу та нагороджена Дипломом I ступеня, інформує прес-служба Прикарпатського університету. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: