fbpx

Франківська студентка посіла третє місце на Міжнародному конкурсі наукових робіт з економіки. ФОТО

Суспільство 15:41, 12.06, 2018

Магістрант Прикарпатського національного університету імені Стефаника Тетяна Гарда – призер Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт з економіки.

Підсумкова науково-практична конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю "Економіка" відбулася на кафедрі економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, інформує прес-служба ПНУ імені Стефаника.

Конкурсна комісія розглянула 85 студентських наукових робіт 143 авторів. Роботи надійшли з 46 закладів вищої освіти з 14 країн світу, а саме: України, Польщі, Угорщини, Туреччини, Німеччини, Латвії, Словаччини, Грузії, Алжиру, Іспанії, Італії, Франції, Сербії, Республіки Кіпр.

На підсумковій конференції виступило 35 студентів із 24 закладів вищої освіти з 10 країн. Прикарпатський національний університет на міжнародному конкурсі представила студентка-магістрант економічного факультету Тетяна Гарда.

Вона презентувала тематичну роботу "Моделювання процесів оцінки та аналізу соціо-еколого-економічного розвитку регіону та його асиметрії". Науковий керівник  – кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету Андрій Пілько.

За результатами конкурсу Тетяна Гарда зайняла третє місце та  нагороджена Дипломом III ступеня.

Варто зазначити, що відповідно до Положення про конкурс наукова робота була подана українською та англійською мовами, а презентація наукового дослідження та захист відбувалися на англійській мові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: