субота, 23 лютого

Франківська журналістка презентує книгу про дитинство без телефонів та Інтернету

У четвер, 15 березня, в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбудеться презентація книжкової новинки від Любові Загоровської.

"Коли були ми…" – це веселі історії про тих, чиє дитинство припало на 80-90-ті роки. Вони точно впізнають себе або ж своїх друзів у героях цього роману. Початок презентації о 18.00, модератор – Людмила Лінник, передає Галка

За словами Любові Загоровської, книга "Коли були ми…" перенесе читача у період дитинства без Інтернету, комп’ютерів, мобільних телефонів та планшетів. У часи, коли дитячі роки сповнені неймовірною кількістю кумедних пригод. Де є справжні друзі, з якими можна поглянути в очі найбільшим страхам.

"Це не ностальгічна книжка, у ній немає суму за часами, які минули, – розповідає авторка. – Але дорослі точно усміхнуться, читаючи про пригоди трьох невгамовних шибеників, а діти зможуть уявити собі своїх батьків маленькими і довідатися, як же росли і розважалися ті, хто зараз видається дорослими і поважними особами".

Як писав КУРС, книжка вийшла у Видавництві Старого Лева.

КОМЕНТУВАТИ