Під час зустрічі обговорили питання залучення безробітних, які перебувають у Надвірнянському центрі зайнятості, на роботу.
На підприємство "Електролюкс Україна", що знаходиться в Івано-Франківську, потрібні спеціалісти виробничих професій. "Електролюкс Україна" спеціалізується на виготовленні пральних машин. Найбільш потребуючі професії: оператор виробничої лінії та оператор складу.
Керівництво компанії ТОВ "Електролюкс Україна" запевнило, що забезпечить своїх робітників спецодягом та 70% знижкою на обіди. Середня заробітна плата від 3 500 тис. грн та вище. Після року роботи на підприємстві гарантує соціальний пакет (медичне страхування та в подарунок пральна машина).
На завершення зустрічі керівництво району пообіцяло сприяти в залученні працівників та проведенні широкої інформаційної кампанії.