fbpx

Франківські активісти вимагають передати місту автостоянку біля озера, яку незаконно збудували Гасимов і "Вамбуд"

Суспільство 13:59, 08.12, 2015

Активісти громадської організації "Поступовий гурт Франківців" пропонують облаштувати на незаконній стоянці дитячий або спортивний майданчик.

У результаті перевірки Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області від 4 червня 2015 р. дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил замовником ПП Гасимов Ріяфет Садиг Огли та генпідрядником ПП "Вамбуд" було встановлено, що виконання будівельних робіт з влаштування монолітної площадки для стоянки автомобілів поруч з будівництвом фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. Ленкавського в районі ВАТ "Плай" в м. Івано-Франківську здійснювалося без відповідних документів дозвільного характеру.

А саме – без Декларації про початок виконання будівельних робіт, що є порушенням ч. 1 ст. 36 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", інформує ГО "Поступовий гурт Франківців".

За результатами проведеної перевірки було складено протокол про адміністративне правопорушення та Припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт, які не відповідають законодавству, будівельним нормам, державним стандартам і правилам, архітектурним вимогам, затвердженим проектним рішенням, технічним умовам та іншим нормативно-правовим актам, виконуються без повідомлення, реєстрації декларації про початок їх виконання або без отримання дозволу на виконання будівельних робіт від 04.06.2015 року.

Згідно з останнім Управління ДАБІ в Івано-Франківській області вимагало усунути виявлені порушення.

У зв’язку з цим громадська організація "Поступовий гурт франківців" з метою захисту та відстоювання громадської думки, прав та інтересів мешканців міста, членів організації запропонувала Гасимову Ріяфету Садиг Огли та ПП "ВАМБУД" передати в комунальну власність монолітну площадку для стоянки автомобілів поруч з будівництвом фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. Ленкавського в районі ВАТ "Плай" в м. Івано-Франківську для подальшого облаштування на ній дитячого та/або спортивного майданчика.

Паралельно "поступовці" звернулися до міського голови Руслана Марцінківа із проханням винести на розгляд наступної сесії Івано-Франківської міськради питання про згоду на отримання у комунальну власність монолітної площадки для стоянки автомобілів поруч з будівництвом фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. Ленкавського в районі ВАТ "Плай" в Івано-Франківську для подальшого облаштування на ній дитячого та/або спортивного майданчика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: