fbpx

Франківські активісти висунули п’ять вимог до нової влади

Політика 14:11, 24.11, 2015

Експерти та громадські активісти розробили перші п'ять вимог разом з проектами рішень до нової міської влади Івано-Франківська, які, на їх думку, допоможуть розпочати реформи в місті.

Перш за все міському голові та раді пропонують ухвалити регламент ради та виконкому, положення про постійні депутатські комісії, де буде зазначено, що всі проекти рішень оприлюднюються за 20 днів до розгляду. Також на вимогу активістів має оприлюднюватися інформація про депутатів-прогульників, а доступ на засідання ради та виконкому має бути безперешкодним.

Друга вимога – це розпочати справжню боротьбу з корупцією і ухвалити рішення про запровадження системи електронних закупівель для всіх головних розпорядників коштів, комунальних установ та організацій, що проводять допорогові закупівлі.

Третя вимога – це ухвалити рішення про щорічну публікацію декларацій депутатів на офіційному сайті міської ради.

Четверта вимога – зробити справжній відкритий бюджет.

"Це найважливіший документ міста. Тому відкритий бюджет дасть можливість врахувати пропозиції жителів міста та розпочати боротьбу з корупцією", – роповів громадський активіст Тарас Случик.

П’ята вимога – відійти від ганебної практики партійних квот та включити у склад виконавчого комітету представників громадськості, волонтерів, журналістів.

Ініціатори "п’яти вимог до влади" підготували тексти проектів рішень та вже відправили новообраному міському голові Руслану Марцінківу. Також копії документів відправлять  голові кожної депутатської фракції після їх утворення. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: