fbpx

Франківські атовці їздитимуть у маршрутках безкоштовно і без обмеження у кількості

Суспільство 11:57, 11.04, 2018

Вчора за участі членів правління Міської асоціації учасників АТО, першого заступника міського голови та представників перевізників міста відбулась робоча зустріч щодо пільгового проїзду учасників бойових дій, учасників АТО та добровольців.

Як повідомив голова ГО "Івано-Франківське обласне об'єднання воїнів АТО" Андрій Долик, на нараді вирішили внести зміни до рішення виконавчого комітету в частині, котра стосується учасників бойових дій, учасників АТО (за наявності довідки про безпосередню участь), добровольців, щодо пільгового проїзду, не обмежуючи їх у часі та в кількості пільгових місць.

Учасники бойових дій, учасники АТО (за наявності довідки про безпосередню участь), добровольці (які мають відповідні посвідчення обласної ради) мають право безкоштовного проїзду в будь-якому громадському транспорті м. Івано-Франківська (крім таксі) не залежно від часу та кількості пільгових місць.

Пільговий проїзд цим категоріям надається при:

1. Пред’явленні в розгорнотому вигляді посвідчення учасника бойових дій або нотаріально завіреної копії.

2. Пред’явленні оригіналу довідки про безпосередню участь в АТО.
3. Пред’явленні посвідчення бійця-добровольця АТО (або його нотаріально завіреної копії), виданого Івано-Франківською обласною радою.

Без цих документів пільговий проїзд не надаватиметься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: