fbpx

Франківські депутати приймають громадян не лише особисто, а й через Skype. ВІДЕО

Політика 18:59, 21.02, 2019

Протягом січня та лютого 2019 року журналісти ГО "Центр політичних студій" здійснювали громадську перевірку приймалень депутатів Івано-Франківської міської ради. Це уже сьомий випуск програми "Приймальня депутата".

Депутатський прийом – обов’язок депутата місцевої ради. Згідно з законодавством, депутат щонайменше раз на місяць повинен проводити публічний прийом громадян. Причому робити це він мусить персонально.

У сьомому випуску "Приймальні депутата" журналісти відвідали планові прийоми шести депутатів Івано-Франківської міської ради та щотижневий загальноміський прийом громадян.

Керівниця фракції "Об’єднання "Самопоміч" Ірина Кулинич на початку минулого року заявляла про те, що депутатський прийом вона не проводить щомісяця, а призначає тоді, коли їй зручно. В січні 2019 року журналісти її не застали на прийомі громадян, проте була присутня її помічниця, яка зазначила, що Ірина Кулинич може здійснювати прийом через Skype.

Віталій Бурко з ВО "Свобода" на прийомі був особисто. Депутат розповів, що проведення регулярних прийомів громадян є для нього не надто ефективним – до нього люди більше звертаються на публічних заходах та особисто.

Ще один обранець від ВО "Свобода" Олег Капустяк поділився з журналістами методами депутатської роботи через соціальні мережі.

Журналісти ГО "Центр Політичних Студій" стали першими відвідувачами прийому Михайла Вереса. Останній став депутатом лише наприкінці 2018 року і прийшов на заміну екс-меру Віктору Анушкевичусу, який ще в червні минулого року склав депутатські повноваження.

В Івано-Франківській міській раді практикують щотижневий прийом громадян з округів, які не представлені у раді депутатом. Він проходить з 15:00 до 16:00 в кімнаті депутата щочетверга. Цього разу на загальноміському прийомі вдалось застати Романа Марцінківа з ВО "Свобода".

Депутат з ВО "Батьківщина" Ярослав Горбовий розповів, на які сфери він найчастіше виділяє кошти з депутатського фонду.

Програма “Приймальня депутата" підготовлена Центр Політичних Студій в межах проекту Центр політико-правових реформ "Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади" за підтримки Європейського Союзу.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: