fbpx

Франківські фотографи Synchrodogs зняли лукбук для Lady Gaga. ФОТО

Стиль життя 19:55, 21.02, 2017

Таня Щеглова і Роман Новен – фотографи з Івано-Франківська, більш відомі як Synchrodogs, зняли нову колекцію одягу всесвітньовідомої зірки Lady Gaga, присвячену її світовому турне "Joanne World Tour", який розпочнеться у серпні 2017 року.

Лукбук був розроблений у співпраці з лондонською творчою студією "Lobster Eye" і мерчандайзинговою компанією "Bravado". Фотографував моделей Дарію Свертілову і Стейсі Корен дует Synchrodogs, стилістом виступила Дарія Лагенберг, зачіски Юлії Стець та макіяж Юлії Зелеської.

Агентство, яке опікується зіркою, довірило фотографам власноруч зібрати команду для зйомки лукбуку.

"Колаборація з Lady Gaga – один із найцікавіших проектів, над якими довелось працювати! Перш за все тому, що з нами сконтактували і дали дуже загальне завдання – зняти колекцію одягу, користуючись повною свободою дій. Тобто нам не поставили ніяких умов. Просто довірились нашому баченню. Ми зібрали команду мрії – і вперед",  кажуть Synchrodogs.

На світлинах моделі позують на фоні зображень лісу. Лукбук виглядає досить ексцентрично, що відповідає стилю самої Lady Gaga.

"Зйомку проводили в Івано-Франківську, адже ми все тут знаємо і легко можемо знайти, замовити, організувати. Команду вибрали не місцеву, та орієнтувались тільки на те, наскільки ми довіряємо їхнім смакам, професіоналізму, баченню, адже раніше працювали з ними для інших проектів, таких як зйомки рекламної кампанії бренду "Keji Denim" з Лондона та едверторіалу для бренду "Darkdron" та журналу "Highsnobiety". Студійну зйомку ми поєднали з природою України, вона завжди була в наших очах наскільки хаотичною, настільки ж й прекрасною", – зазначають фотографи.

Нагадаємо, у червні 2016 року Synchrodogs перемогли в номінації журналу Vogue Italia.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: