Франківські футболісти зіграли внічию з командою Ужгорода

Спорт 17:02, 13.09, 2015

12 вересня, у рамках першого туру ДЮФЛ України серед юнаків 2001 років народження, ужгородці приймали ФК "Ніка" (Івано-Франківськ).

Із перших хвилин господарі нав’язували свою гру і уже на 9 хвилині мали хорошу нагоду відзначитися – Олександр Гіді завдав потужного удару з-за меж карного майданчика, але у ворота не влучив. За якусь мить у центрі подій був Бойкул – Юрій пробив штрафний, і тільки сейв кіпера гостей врятував іванофранківців від пропущеного м’яча. Гості відповіли тільки у середині тайму, але і у цій атаці справа до удару не дійшла: Калин прорвався у карний майданчик, не став пробивати і втратив м’яч. Ужгородці могли піти на перерву з перевагою у рахунку: Гіді розігнав атаку і віддав на лівий фланг Рацину, Іван пройшов захист і пробив, але надійно зіграв Стельмащук, пише chas-z.com.ua

Після "сухої" першої половини гри СДЮСШОРівці не збавляли обертів і намагалися вийти вперед, адже по грі вони виглядали краще, ніж суперники. За марнування моментів господарі могли поплатитися: на 58 хвилині Гуменяк не скористався найкращою нагодою своєї команди у грі, пробивши з вигідної позиції повз. Під кінець гри чергові моменти господарів не використали Рубіш та Баран, обидва у ствір воріт не влучили.

Закарпатський колектив у першому матчі сезону 2015/2016 грає внічию 0:0, хоч по грі повинні були перемагати.