fbpx

Франківські комунальники хочуть запросити на роботу військовослужбовців для наведення порядку в місті

Суспільство 10:15, 18.12, 2015

На початку наступного року департамент комунального господарства, транспорту і зв'язку оголосить конкурс щодо працевлаштування у структурному підрозділі, який відповідатиме за благоустрій в Івано-Франківську.

Про це КУРСу повідомив директор департаменту Михайло Смушак.

"Це будуть люди, які будуть дбати про дотримання правил благоустрою, займатися демонтажами незаконних споруд у місті, будуть мати свої службові автомобілі, відповідну форму  та права щодо поводження в тій чи іншій ситуації", – повідомив Смушак.

Новостворений підрозділ буде виконувати функції, які були у компетенції КП "Муніципальна інспекція з благоустрою" та частково у КП "Івано-Франківський міський рекламний інформаційний центр". Міська рада 1 грудня припинила діяльність обох підприємств.

"Я хочу, щоб в цій інспекції працювали атошники, колишні військовослужбовці, міліціонери. Потрібні люди, які будуть чітко виконувати накази, а не ховатися десь за фонтаном, якщо треба щось демонтувати", – каже директор департаменту.

За допомогою нового підрозділу комунальники планують навести лад в місті з незаконно встановленою рекламою та несанскіонованою торгівлею. Передбачається, що у відділі працюватиме до 15 людей.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: