fbpx

Франківські комунальники вчилися в Польщі стерилізувати бродячих тварин і облаштовувати для них притулки

Суспільство 08:48, 28.04, 2015

Семінар відбувся у місті Люблін.

Делегація Івано-Франківська у складі представників Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку, КП "Полігон ТПВ", БО "Дім Сірка", ГО "Крок громади" та ветлікарів ветеринарних клінік відвідала польське місто Люблін, де взяла участь у семінарі-навчанні в рамках проекту "S.O.S. Безпечне співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ", який фінансується Європейським Союзом в межах Програми транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2007-2013".

Читайте також: Наша влада, а це люди, які живуть в нашому місті, – гірше звірів, – волонтери просять допомогти притулку для собак.

В рамках візиту учасники семінару ознайомилися з роботою притулку для тварин, умовами його функціонування, заходами щодо прилаштування тварин. Також фахівці притулку продемонстрували українським колегам практичні навики відлову та стерилізації тварин.

В ході семінару учасники з українських міст Львова, Івано-Франківська та Луцька обговорили основні напрямки соціально-освітньої кампанії, які будуть направлені для зменшення чисельності безпритульних тварин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: