fbpx

Франківські мальтійці вчилися надавати першу допомогу вагітним та немовлятам

Суспільство 19:19, 28.07, 2015

Днями більше 20 мальтійців Івано-Франківська поповнили свої знання у надаванні кваліфікованої першої допомоги. Цього разу тренер ставив акцент на допомозі вагітним жінкам та діткам, а також на більш детальному повторенні попередньо здобутих навичок.

Навчання проводив інструктор з Польщі Томаш Кулпок-Багінські – досвідчений лікар екстреної медицини, крім того, ще є замісником декана та викладачем університету. Працюючи на швидкій допомозі вже 13 років, він здобув чималий досвід. Томаш багато розповідав про свою роботу та загалом про діяльність рятувальників у Польщі.

Мальтійці вчилися злагодженості дій, намагалися зрозуміти, як опанувати себе в критичних ситуаціях, а також дізналися, яка важлива психологічна (словесна) підтримка для постраждалого. Вивчили також особливості реанімації вагітних жінок та немовлят. Розказували навіть, як слід приймати пологи. Програма була, як завжди, насиченою та цікавою.

"Для нас, мальтійців, це неоціненний досвід, який ми здобуваємо від наших польських друзів. Це унікальна можливість навчитись рятувати життя і зробити світ кращим, тому ми дякуємо нашому тренерові Томашу за цю можливість", – каже волонтер МСД Павло Максимів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: