fbpx

Франківські "мальтійці" зібрали майже 800 тисяч гривень для вихованців інтернатів

Суспільство 19:37, 31.12, 2017

Уже багато років поспіль напередодні Свята Миколая в Івано-Франківську Мальтійська Служба Допомоги з благословення Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського Володимира (Війтишина) організовує акцію "Святий Миколай іде до сиріт", мета якої – допомогти Святому Миколаю завітати туди, де його найбільше потребують, у дитячі будинки Івано-Франківська та області.

Помічниками Святого Миколая в акції є сотні волонтерів та понад чотири тисячі жертводавців і доброчинців, інформує прес-служба Мальтійської служби допомоги.

Цього року Святий Миколай знову подарував багато радості для 2783 вихованців 27 сирітських та інтернатних закладів міста й області, яким привіз омріяні подарунки за їхніми листами.

Після вручення волонтери разом з дітьми розпаковують пакунки. Учасниця акції Анастасія Гуляй каже:

"Чарівний блиск у дитячих очах, такий особливий, такий казковий та різдвяний, можна побачити лише один-єдиний раз – на Свято Миколая, коли Чудотворець дарує бажані подарунки".

Загалом завдяки жертводавцям – приватним особам, родинам, учням та студентам, підприємцям, керівникам та колективам підприємств – було зібрано 794 616 гривень.

На решту коштів у час Різдвяних свят буде придбано та передано школам-інтернатам і дитячим будинкам навчальне, спортивне, господарське та реабілітаційне обладнання, побутові прилади та інші речі першої необхідності, а також буде реалізовано програму соціальної реабілітації дітей-сиріт в школах-інтернатах протягом 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: