fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Франківські оперативники СБУ допомогли мешканцю Луганщини повернутися до мирного життя за Програмою "На тебе чекають вдома". ВІДЕО

Франківські оперативники СБУ допомогли мешканцю Луганщини повернутися до мирного життя за Програмою "На тебе чекають вдома". ВІДЕО

Суспільство 14:53, 25.08, 2016

Колишній сепаратист розкаявся і закликав інших учасників незаконних збройних формувань скласти зброю й повернутися до мирного життя.

Піддавшись на російську пропаганду, мешканець Луганської області у 2014 році сприяв незаконній діяльності т. зв. "ЛНР", зокрема стояв зі зброєю на блокпостах. Пізніше він відмовився від співпраці з бойовиками, покинув незаконне збройне формування і впродовж півтора року переховувався на території Росії, повідомляє прес-служба УСБУ.

Про Програму СБУ "На тебе чекають вдома" чоловік дізнався з Інтернету. Скористатися нею допомогли співробітники з оперативної групи Управління СБУ в Івано-Франківській області на Луганщині. Чоловік прибув до України і відразу повідомив правоохоронців про всі обставини своєї діяльності на користь НЗФ та сприяв слідству.

У зв’язку з тим, що чоловік не брав безпосередньої участі у бойових діях та не вчиняв інших тяжких злочинів, Сєверодонецький міський суд звільнив його від відповідальності за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Отримавши ухвалу суду, чоловік закликав бойовиків т. зв. "ДНР/ЛНР" за його прикладом скласти зброю та повернутись до мирного життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: