fbpx

Франківські перевізники подарували батальйону Нацгвардії засоби радіозв'язку

Суспільство 14:04, 20.12, 2014

ГО "Івано-Франківська міська асоціація пасажирських перевізників" передала батальйону оперативного призначення Національної гвардії України апаратуру радіозв’язку.

Асоціація перевізників Івано-Франківська зібрала понад 90 тисяч гривень, щоб закупити спеціальні рації для військових батальйону Національної гвардії. Загалом за зібрані кошти вдалося придбати 30 рацій.

Як зазначив голова асоціації перевізників Василь Бамбуза, перевізники вирішили допомогти  батальйону тим, у чому є потреба, передає Бліц-Інфо.

"Ми зібрали достатньо коштів, щоб закупити відповідну кількість рацій для батальйону. Перш ніж запропонувати їм наші гроші, ми запитали, що потрібно. Шукали ці засоби зв’язку через волонтерів", – зазначив Бамбуза.

За словами командира батальйону Сергія Шуляка, на сьогодні є необхідність в додаткових радіостанціях для хорошого зв’язку. Оскільки мобільний зв’язок в зоні АТО неефективний, тому що може прослуховуватись. Тож основний вид зв’язку там – це радіозв’язок по радіостанціях та по переносних радіостанціях.

Василь Бамбуза передав командиру батальйону інструкції до апаратури. В свою чергу підполковник Сергій Шуляк висловив вдячність перевізникам, вручивши подяку від батальйону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: