fbpx

Франківські перевізники знову хамлять учасникам АТО

Суспільство 14:28, 15.09, 2015

Уже не вперше в Івано-Франківську виникають конфлікти між водіями маршруток і учасниками АТО, які мають право на безкоштовний проїзд.

Ще один випадок стався сьогодні зранку з демобілізованим бійцем 128-ї бригади і журналістом "Репортера" Миколою Волковим, пише Репортер.

"З вами, учасниками АТО, великі проблеми… Поробили собі посвідчень… Ще діти до школи не йшли, а вони вже їздять…" – таке приниження послухав сьогодні вранці від водія маршрутки №67, АТ 0043 АА. Про безкоштовний проїзд для АТОшників, який перевізники обіцяли в серпні, він не знає і знати не хоче.
Спочатку "висповідав" мене, коли я зайшов до автобуса, і продовжив, коли я виходив. У кінці, напевне, щоби не виглядати повним хамом перед всіма пасажирами, великодушно заговорив про повагу один до одного і "про війну, яка є страшною трагедією".
Я повідомив про цей випадок Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів АТО. Заступник голови цієї організації Андрій Долик каже, що вже сьогодні говоритиме про маршрутки у міському Департаменті транспорту, бо це вже не перший подібний випадок.
Не знаю, які глобальні проблеми із учасниками АТО має цей конкретний водій. Але здається, що для таких, як він, найбільша проблема в тому, що ми повернулися живими", – написав Микола Волков у мережі Фейсбук.

Як повідомляв КУРС раніше, водій автобуса Коломия – Івано-Франківськ відмовився безкоштовно перевозити учасника АТО.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: